.

.

Distictivs Rođendanske zabave - Rođena 1960-ih Mornarica Blue & Gold Rođendanska utakmica Bundle - Set od 3 igre za 20 gostiju

KM 0.67
Iz robe

Set od 3 rođendanske zabave Trivia igre, uključujući : ko zna najbolje, starije ili mlađe, a rođeno je u triviji 1960 20 karata po utakmici, dimenzija 5 x 7 inča, i ispisano na kartu. Napravljeno u sad. Mornarsko plava i zlatna tema za čovjeka ili ženskog rođendana Honderes rođena između 1960. rođendana ili bilo koje dobi između. Ove odrasle igre su prilagođene porodici - svi se mogu pridružiti na rođendansku zabavu. Uključen list odgovora. Set od 3 rođendanske zabave Trivia igre, uključujući : ko zna najbolje, starije ili mlađe, a rođeno je u triviji 1960. 20 karata po utakmici, dimenzija 5 x 7 inča, i ispisano na kartu. Napravljeno u sad. Mornarsko plava i zlatna tema za čovjeka ili ženskog rođendana Honderes rođena između 1960. rođendana ili bilo koje dobi između. Ove odrasle igre su prilagođene porodici - svi se mogu pridružiti na rođendansku zabavu. Uključen list odgovora. Proslavite svoj voljeni nečiji rođendan koji je rođen 1960. godine koji je slavio 55. rođendana ili bilo koje godine između rođenih u paketu mornarskog i zlatnog rođendana! Ovaj skup od 3 utakmice savršen je za 20 gostiju, a uključuje paket od 40 karata za beskrajnu zabavu. Prva utakmica je veliki ledolomitelj, gdje gosti odgovaraju na pitanja o rođendanu slavljenica. Sa svakim tačnim odgovorom, oni zarađuju bodove prema pobjedi! Ovo je zabavan način da se upoznaju za gost časti na dubljim nivou i dijeli priče o njihovom životu. U drugoj utakmici gosti će pogoditi da li su specifični predmeti poput Cheerios i Mickey Mouse starije ili mlađe od rođendana slavnih. Ova igra sigurnu je da svima razmišljaju i smiju, a istovremeno učenje neke zanimljive trivije o popularnim artiklima tokom godina. Treća igra savršena je za historiju i sve koji vole da nauči o prošlosti. Gosti će odgovoriti na pitanja o 190-ima, 1970-ima i 1980-ima, pružajući odličnu priliku da se podsjećaju i razmišljaju o dobrim starim danima. Naš mornarski i zlatni rođendanski ipak Bundle nije sjajan način da proslavite rođendan - to je takođe prilika za stvaranje trajnih uspomena sa prijateljima i porodicom.